MAYRA İNŞAAT VE YAPI TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.

Mayra Yapı,1989 yılından beri inşaat sektöründe faaliet gösteren mühendis ve mimarlardan oluşan  genç girişimciler tarafından 2005 yılında kurulmuştur.
İki yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Mayra, deneyimli teknik  personeli ve kalitesinden ödün vermeyen anlayışı ile teknolojideki gelişimleri yakından takip ederek sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.
Geniş vizyonu ve başarılı insan gücü ile konut sektöründe marka olabilmek için ugraş veren Mayra, gelişmeye odaklanan hizmet anlayışı ile müşterilerini mutlu etmek için çalışmaktadır.
Mayranın sahip olduğu vizyon, insan unsurunu gözardı etmeden,teknolojinin bütün imkanlarını kullanmayı öngörür.

Mayra işte bu anlayış doğrultusunda modern ve huzurlu yaşam alanları oluşturmaya devam etmektedir.

Atilla Yılmaz Mimarlık Mühendislik

Atilla Yılmaz Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi 1995 yılında proje ve ruhsat işleri ile mimarlık sektöründe faaliyete başlayan firmamız 2005 tarihinden itibaren mimarlık ve mühendislik hizmetlerinin yanı sıra müteahhitlik işlerini de yapabileceği Mayra İnşaat Ve Yapı Teknolojileri Ltd. Şti. ve 2005 tarihinde kurulan harita işlerini yapabileceği Maymap Harita Ltd. Şti. ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Halen Atilla Yılmaz Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti. olarak mimarlık hizmetlerine devam eden firmamız bölgemizdeki pek çok mimari yapıya imzasını atmıştır. Genişleyen kadrosu, müşterilerimizin memnuniyeti ve hizmet anlayışındaki farklılığıyla içinde bulunduğu bölge sınırlarını aşmış ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde de mimarlık ve müteahhitlik xzaaaliyetlerinde bulunarak sektördeki öncü firmalar arasına girmiştir. 1999 yılındaki Marmara depremine rağmen firmamız, sektördeki durgunluktan etkilenmemiş kalite ve dürüstlük anlayışıyla yoluna devam etmiştir. Bu zaman içerisinde insanların güven ve huzur dolu yaşam sürebileceği konutlar, sanayi yapıları, akaryakıt istasyonları üretmiş ve karşılığında insanımızın haklı takdirini toplamıştır.

Gelinen bu noktada firmamız faaliyetlerine; kalite, dürüstlük, insan hayatına önem anlayışıyla ve üzerine yüklenmiş olan misyonu yerine getirmenin mutluluğuyla yoluna devam etmektedir.